Ślubowanie adwokackie 2018

W dniu 11 lipca 2018 r. w siedzibie Izby Adwokackiej w Radomiu miało miejsce uroczyste ślubowanie adwokackie. W szeregi Radomskiej Adwokatury wstąpiło 7 młodych adeptów sztuki prawniczej.

Dziekan ORA adw. Marek Jagielski powitał nowych adwokatów, ich rodziny i patronów, a także przybyłych gości. Dziekan pogratulował ślubującym adwokatom osiągniętego wyniku na egzaminie zawodowym.

Czytaj więcej: Ślubowanie adwokackie 2018

Konkurs Krasomówczy 2018

W dniu 30 czerwca 2018 r. w Siedlcach w sali rozpraw Sądu Okręgowego odbył się Etap Środowiskowego Konkursu Krasomówczego dla aplikantów adwokackich, w którym wzięli udział laureaci pierwszego etapu Konkursu organizowanego przez izby adwokackie w Białymstoku, Lublinie, Płocku, Radomiu i Siedlcach.

Radomska izba adwokacka reprezentowana była przez następujących aplikantów Tomasz Dębowski i Piotr Kapusta. 

Czytaj więcej: Konkurs Krasomówczy 2018

ŚRODOWISKOWY KONKURS KRASOMÓWCZY

W dniu 11 czerwca 2016 r. w siedzibie Okregowej rady Adwokackiej w Radomiu odbył się Środowiskowy Konkurs Krasomówczy. Udział w Konkursie wzięli aplikanci adwokaccy z Izb: białostockiej, lubelskiej, płockiej i radomskiej - łącznie 10 osób. Zwycięzcą Konkursu został aplikant adwokacki Michał Rozkosz z Izby Adwokackiej w Płocku.

Copyright (c) ORA Radom 2012. All rights reserved.